KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733088
nr 1473 3088
Harry Thomse
(1903-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 33x41, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Harry Thomse, svensk målare född 1903, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:55:22
6/6 19:16:03