KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733088

nr 1473 3088

Harry Thomse

(1903-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 33x41, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Harry Thomse, svensk målare född 1903, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 juni 2022
kl 19:55:22

6/6 19:16:03 1      Vinnande bud

Harry Thomse

Läs mer om Harry Thomse